Nieuwe model iPhone belt automatisch alarmnummer bij ritje in achtbaan
11 oktober 2022 om 15:20
< 1 min lezen

Nieuwe model iPhone belt automatisch alarmnummer bij ritje in achtbaan

De nieuwste modellen van de iPhone en Apple-watches hebben een automatische ongeluk-detectie die ook af lijkt te gaan in de achtbaan. Het levert veel loze telefoontjes naar de alamrcentrales op. Dit meldt de NOS. 

De nieuwe iPhone 14 (Pro) en Apple Watches, die vorige maand op de markt verschenen, hebben een functie die detecteert wanneer de bezitter valt of in een ongeluk terechtkomt. Er komt dan een melding op het scherm en als de gebruiker niet reageert wordt 20 seconden later automatisch het alarmnummer gebeld. Maar de functie slaat dus blijkbaar ook aan in de achtbaan. The Wall Street Journal doet verslag van een vrouw die na een ritje meerdere gemiste oproepen had van de alarmcentrale met de vraag of alles oké was. 

Apple geeft aan dat de functie binnenkort geupdate wordt om dit te herstellen. Tot die tijd adviseert men om de functie uit te schakelen bij een ritje in het pretpark. 

Door: Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

13 Feb
Themarondleiding: Liefde in het plantenrijk
  • Noord-Holland
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe
13 Feb
Kraak de Code speurtocht
  • Drenthe
13 Feb
Vernieuwde Lange Leo Kinderroute
  • Drenthe