1 november 2019 om 14:52
< 1 min lezen

Na turbulente 17 jaren krijgt Duinen Zathe een andere eigenaar

Na zeventien jaar komt er een einde aan een tijdperk: Herman en Janneke Jaspers zijn niet langer aandeelhouders en eigenaren van Speelpark Duinen Zathe. Bikkel Groep uit Hoogeveen deed een goed aanbod en is nu volledig eigenaar van het attractiepark in Appelscha. Dit meldt het Dagblad van het Noorden. 

Het ging de afgelopen jaren goed met Duinen Zathe, zo ook vorig seizoen. De Jaspers zien mogelijkheden tot verbetering en nóg meer bezoekers, maar zouden daarvoor opnieuw flink veel geld moeten investeren. In 2002, toen ze het speelpark overnamen, pompten ze er al miljoenen euro’s in.

Dat Bikkel Groep 100 procent aandeelhouder wordt is wellicht geen verrassing. Het bedrijf uit Hoogeveen werkt al vier jaar samen met Duinen Zathe, waardoor een nieuw concept kon worden ingevoerd en er meer bezoekers werden aangetrokken. Zo veel, dat het aantal parkeerplaatsen flink werd uitgebreid. 

Door: Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van attracties
    • Attracties

    Tweede olifantje geboren in ARTIS: voor het eerst twee kalfjes tegelijk in de kudde

    Vandaag om 13:22
  • brandweerwagens
    • Attracties

    Brand bij Raveleijn: vier bouwmedewerkers ademen rook in

    Vandaag om 09:21

Aankomende evenementen

05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht
05 Feb
Stadswandeling Hengelo toen
  • Overijssel
06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland