26 november 2019 om 14:03
< 1 min lezen

Mini-ezeltje geboren in Dierenpark Amersfoort

Feest in Dierenpark Amersfoort: daar is vorige week een mini-ezeltje geboren. Het meisje heeft de naam Bonnie meegekregen, en maakt het goed. Een half uur na de geboorte stond ze al op eigen poten. Dit meldt Dierenpark Amersfoort.

De moeder van het veulentje, Olivia, moest volgens dierverzorger Corine de Ruiter wel even wennen aan haar nieuwe jong: “Maar de twee maken het goed. Het veulen drinkt gulzig en verkent haar omgeving steeds meer.”
 

Nog meer mini-ezeltjes

 
Inmiddels is er een kleine mini-ezeltjes-kolonie aan het ontstaan in het Amersfoortse dierenpark, want afgelopen maand is er nóg een mini-ezeltje geboren – óók een meisje -, en daarnaast zijn er nog een heel aantal volwassenen. Ze zijn allemaal te bewonderen in de Stad der Oudheid
 
Door: Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van attracties
    • Attracties

    Luiaards centraal tijdens nieuwe Dierenhelden Week in DierenPark Amersfoort

    6 februari 2026 om 15:55
    • Attracties

    Tweede olifantje geboren in ARTIS: voor het eerst twee kalfjes tegelijk in de kudde

    6 februari 2026 om 13:22

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel