Beekse Bergen gaat zwembad Safari Resort vernieuwen
5 december 2022 om 11:26
< 1 min lezen

Beekse Bergen gaat zwembad Safari Resort vernieuwen

Het zwembad bij het Safari Resort van Beekse Bergen zal komend jaar worden vernieuwd. Het is sinds eind oktober al niet meer mogelijk om te zwemmen bij Maji Springs. Dit meldt Looopings.

Het overdekte waterparadijs van het vakantiepark Maji Springs wordt uitgebreid en vernieuwd. Beekse Bergen voegt o.a. een nieuw peuter- en kleuterbad en een familieglijbaan. De glijbaan wordt met name een hele sensatie. Volgens de plannen wordt deze zo’n 34 meter lang, met een start op circa 3 meter hoogte. Tot de uitbreiding van Maji klaar is, kunnen bezoekers terecht bij de Etsi Pool, het zwembad van het verderop gelegen Lake Resort. 

Safari Resort

Daarnaast wordt ook het bijzondere vakantiepark verbouwd. De plek, waar bezoekers pal naast de savanne met de wilde dieren overnachten, krijgt er 112 hotelkamers bij. 

Door: Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van attracties
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

13 Feb
Themarondleiding: Liefde in het plantenrijk
  • Noord-Holland
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe
13 Feb
Kraak de Code speurtocht
  • Drenthe
13 Feb
Vernieuwde Lange Leo Kinderroute
  • Drenthe