8 oktober 2019 om 15:31
< 1 min lezen

Slaakhuys Rotterdam: van ‘rode drukkerij’ naar boutiquehotel

Ooit zat in het Slaakhuys de drukkerij van het sociaaldemocratische dagblad Het Vrije Volk, nu zit hier boutiquehotel The Slaak. Na twee jaar intensief verbouwen is de Rotterdamse wijk Kralingen nu een hotel met 74 kamers, restaurant, bar, vergaderruimtes en fitness rijker. Dit meldt Vastgoedmarkt.nl

Eerder werd op de begane grond al een filiaal van de discountsupermarkt Lidl geopend. Met de opening van The Slaak heeft nu ook de rest van dit rijksmonument een nieuwe invulling gekregen. 
 

Slaak 34

 
De renovatie en restauratie van het Slaakhuys was in handen van Frame Vastgoed en architect Jeroen Hoorn. Nu, na twee jaar is het project af, en is het hotel aan Slaak 34 geopend. Dat laatste getal keert nog op subtiele wijze terug in het hotel. Zo heet de bar / restaurant Didot34 en heet de fitness Studio34
 

Tribute Portfolio

 
The Slaak Rotterdam maakt onderdeel uit van het Tribute Portfolio-label van Marriott Hotels. In Nederland maakt is nog één ander hotel dat hier ook onderdeel van uitmaakt: het Apollo Hotel Amsterdam.
 
Voor meer meer informatie over het nieuwe hotel in het Slaakhuys, zie de website van The Slaak Rotterdam.
 
Door: Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van accommodaties
  • herfst festival
    • Accommodaties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Accommodaties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg