Brand op vakantiepark Peter Gillis: twee chalets afgebrand
15 januari 2024 om 10:51
< 1 min lezen

Brand op vakantiepark Peter Gillis: twee chalets afgebrand

Er heeft in de nacht van zondag op maandag een brand gewoed op vakantiepark De Berckt van Peter Gillis in Baarlo. Bij de brand zijn twee chalets op het park volledig afgebrand, meldt 1Limburg.

Volgens de brandweer zijn de vakantiehuisjes niet meer te redden. Rond 2:30 uur in de ochtend kreeg de brandweer een melding van de brand. Die zijn met meerdere voertuigen vertrokken. Op het moment dat de brand uitbrak waren er geen mensen in de chalets. Ook is de oorzaak van de brand niet bekend.

In het nieuws

Het vakantiepark van Peter Gillis in Baarlo is de afgelopen tijd vaker in het nieuws. Dat kwam doordat de ondernemer hier illegaal arbeidsmigranten huisveste. Daarvoor werd een dwangsom opgelegd door de gemeente Peel en Maas. Later bleek namelijk dat Gillis hier vooralsnog arbeidsmigranten liet wonen. Het vakantiepark verloor in oktober vorig jaar al de horecavergunning

Relevante artikelen

Alles van accommodaties
  • rood tape
    • Accommodaties

    Camping wijst eigenaar chalet met onbekende huurder de deur

    16 december 2025 om 10:44
  • politie lint
    • Accommodaties

    Politie onderzoekt steekincident op vakantiepark Rhederlaagse Meren

    15 december 2025 om 10:22

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland