helikopter in de lucht
19 augustus 2025 om 11:36
< 1 min lezen

Medische noodsituatie bij vakantiepark in Ellemeet, slachtoffer per helikopter naar ziekenhuis

Op maandagavond werd er een traumahelikopter ingezet bij een medische noodsituatie op Bungalowpark De Haerde aan de Kuijerdamseweg in Ellemeet. Meerdere ambulances en een traumateam uit Rotterdam kwamen ter plaatse om hulp te bieden. Dit meldt het Algemeen Dagblad.

Volgens de politie betrof het een medisch noodgeval, maar verder werd er geen informatie gegeven over de aard of de ernst van het incident. De politie bevestigde alleen dat het om een medische noodsituatie ging.

Omtrek van het incident

Er werd door omstanders gespeculeerd dat het slachtoffer een jong kind zou zijn, maar de politie kon deze informatie niet bevestigen. Na de eerste hulpverlening ter plaatse werd het slachtoffer per traumahelikopter naar het ziekenhuis overgebracht.

Inzet trekt veel bekijks

De inzet van het traumateam trok veel aandacht bij de andere aanwezigen op het vakantiepark. Tot nu toe is er geen verdere informatie verstrekt over de toestand van het slachtoffer.

Relevante artikelen

Alles van accommodaties
  • brand
    • Accommodaties

    Dodelijke brand op vakantiepark in Woerdense Verlaat

    Vandaag om 09:08
    • Accommodaties

    Toerismesector groeit, maar btw-verhoging remt vooruitzicht

    Gisteren om 10:51

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland