11 augustus 2021 om 13:12
< 1 min lezen

Bijna 1,5 miljoen mensen zien terugkeer We Zijn Er Bijna

De start van het nieuwe seizoen van We Zijn Er Bijna is dinsdag door veel mensen bekeken. Op de eerste aflevering van de kampeershow over reislustige vijftigplussers stemden bijna 1,5 miljoen mensen af, meldt Stichting KijkOnderzoek.

Het Omroep MAX-programma van NPO 1, dat wordt gepresenteerd door Martine van Os, was op prime time het best bekeken programma. Alleen de NPO 2-quiz De Slimste Mens kwam met ruim 1,3 miljoen kijkers in de buurt.

RTL 4 trok met B&B Vol Liefde 744.000 kijkers en op SBS6 keken 611.000 mensen naar de voetbalwedstrijd tussen FC Midtjylland en PSV.

In de vooravond trok de samenvatting van de huldiging van de olympische sporters 755.000 kijkers. Naar de liveregistratie keken ’s middags 386.000 mensen.

Door : ANP

Relevante artikelen

Alles van accommodaties
  • rood tape
    • Accommodaties

    Camping wijst eigenaar chalet met onbekende huurder de deur

    Vandaag om 10:44
  • politie lint
    • Accommodaties

    Politie onderzoekt steekincident op vakantiepark Rhederlaagse Meren

    Gisteren om 10:22

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland