Na fusie Roompot en Landal blijft er één mascotte over
11 juli 2024 om 11:53
< 1 min lezen

Na fusie Roompot en Landal blijft er één mascotte over

De twee fuserende vakantieparken Landal en Roompot hebben gekozen voor Koos Konijn als leidende mascotte. Zij zeggen echter nog niet helemaal vaarwel tegen Bollo de Beer. 

In mei werd aangekondigd door beide bedrijven dat zij samengaan. Op die manier kunnen de organisaties zich beter in de Europese markt positioneren. Naast een fusie werd ook een verhuizing van het hoofdkantoor van Goes, Den Haag, Zwolle en Uithoorn naar Amsterdam bekendgemaakt.

Nieuw logo

De bedrijven gaan de komende twee jaar aan de slag om de fusie te realiseren. Daarvoor is deze woensdag een nieuw logo gepresenteerd, in de vorm van een pauzeknop. Ook is duidelijk geworden dat de parken kiezen voor de naam Landal. Wat er visueel aan de driehonderd parken gaat veranderen is nog niet duidelijk.

Waar ze het al wel over eens zijn, is de rol van de beide mascottes. Zo heeft Roompot nu Koos Konijn als mascotte en Landal Bollo de Beer. De organisatie besloot dat Koos de prominente rol vervult. De redenering van de organisaties is dat Koos ‘overal in de natuur te vinden is’. “Koos houdt van ontdekken en is ontworpen met het oog op de toekomst”, schrijft Roompot. Wel staat er dat Bollo en Koos ‘vrienden worden’, maar dat er op de langere termijn slechts ruimte is voor één mascotte.

Foto: Roompot

Relevante artikelen

Alles van accommodaties
  • figure of justice
    • Accommodaties

    Rechtszaak over mini‑camping in Schalkhaar opnieuw van start

    Gisteren om 12:42
  • brand
    • Accommodaties

    Dodelijke brand op vakantiepark in Woerdense Verlaat

    Gisteren om 09:08

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland