paddington film
7 augustus 2024 om 10:35
< 1 min lezen

Paddington in Peru vanaf januari 2025 in Nederlandse bioscoop

Paddington in Peru, de derde bioscoopfilm over het aimabele Britse beertje, is vanaf eind januari in de Nederlandse bioscopen te zien. Dat staat op de releaselijst van de Nederlandse filmbranche. Paddington 3 volgt daarmee de Amerikaanse release, op 17 januari.

De wereldpremière van Paddington in Peru is al op 8 november. De film zal vanaf dan wel al in het Verenigd Koninkrijk te zien zijn. In de film reist het populaire beertje af naar Peru om zijn tante Lucy te bezoeken. Het bezoek leidt tot een onverwacht avontuur in het Amazone-regenwoud en de bergen in Peru.

De stem van Paddington is weer ingesproken door Ben Whishaw en de rol van Aunt Lucy wordt wederom gespeeld door Imelda Staunton, die momenteel op West End staat in de musical Hello Dolly!. Ook Hugh Bonneville, Emily Mortimer, Antonio Banderas en Olivia Colman spelen in de film. De eerste trailer van Paddington in Peru is dinsdag online gelanceerd.

De eerste twee Paddingtonfilms, die in 2014 en in 2017 uitkwamen, waren een groot succes.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Martijn Krabbé maakt zich zorgen over toekomst

    Gisteren om 10:12
    • Entertainment

    Bezuinigingen dwingen Omroep MAX om te stoppen met Carrie op Vrijdag

    23 december 2025 om 10:20

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland