sophie hilbrand en jeroen pauw
8 augustus 2024 om 12:33
< 1 min lezen

Nieuwe latenighttalkshow ‘Bar Laat’ NPO begint week eerder

Bar Laat, de nieuwe latenighttalkshow op NPO 1, begint een week eerder dan gepland. De talkshow met presentatoren Sophie Hilbrand en Jeroen Pauw en invaller Tim de Wit is vanaf 26 augustus te zien, meldt BNNVARA. Aanleiding is dat "er genoeg gaande is in de wereld".

De presentatoren spreken in Bar Laat met “de hoofdrolspelers van vandaag en morgen uit de politiek, actualiteit, kunst, cultuur, muziek en sport”. De show is van maandag tot en met donderdag om 22.15 uur te zien.

Eigenlijk zou Bar Laat pas op 2 september beginnen. Hilbrand en Pauw maakten hiervoor de talkshow Sophie & Jeroen. Pauw verving de vaste presentator Khalid Kasem. Die legde in januari zijn werk neer nadat hij in verband was gebracht met omkoping. Als advocaat zou hij ambtenaren hebben geprobeerd om te kopen. De deken van de Amsterdamse orde van advocaten kon daar echter geen bewijs voor vinden.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Martijn Krabbé maakt zich zorgen over toekomst

    Gisteren om 10:12
    • Entertainment

    Bezuinigingen dwingen Omroep MAX om te stoppen met Carrie op Vrijdag

    23 december 2025 om 10:20

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland