rode vlag
27 september 2024 om 11:17
< 1 min lezen

Officieel eerste herfststorm van dit jaar

Storm Aitor die momenteel over Nederland trekt, is officieel de eerste herfststorm van het jaar. Tussen 07.00 en 08.00 uur kwam het in IJmuiden tot een gemiddelde windkracht 9, meldt Weeronline.

De zwaarste windstoot van 100 kilometer per uur is tot nu toe ook gemeten in IJmuiden. “Langs de hele kust en in het IJsselmeergebied worden momenteel zware windstoten van 80 tot 90 kilometer per uur gemeten en lokaal nog wat meer”, aldus Weeronline.

Tot in de eerste helft van de middag blijft het volgens de weerdienst zeer onstuimig. Aan het begin van de middag worden de zwaarste windstoten in het Waddengebied verwacht. In de tweede helft van de middag zwakt de wind geleidelijk af. Ook zijn er buien en is het volgens Weeronline met 15 graden vrij koel voor de tijd van het jaar.

Relevante artikelen

Alles van outdoor
    • Outdoor

    Lentegevoel op komst: zaterdag wordt opvallend zacht

    Gisteren om 12:17
    • Outdoor

    Konikpaarden verhuizen van Lauwersmeer naar het Markiezaat

    Gisteren om 09:52

Aankomende evenementen

06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen