peter van der vorst
30 september 2024 om 10:35
< 1 min lezen

The Voice of Holland gaat “absoluut” terugkeren, stelt RTL-directeur

The Voice of Holland gaat "absoluut" terugkeren op de Nederlandse tv. Dat zegt RTL-directeur Peter van der Vorst tegen het AD. De zender en productiehuis ITV Studios zijn ruim anderhalf jaar na het abrupte einde van de talentenjacht al voorzichtig bezig met de voorbereidingen.

Van der Vorst denkt dat het programma echter niet voor 2026 kan terugkeren. “Volgend jaar zou net iets te snel zijn, want je hebt ook een jaar nodig om het programma voor te bereiden”, zegt hij. “We zijn nu echt aan het nadenken over hoe we The Voice gaan terugbrengen, hoe we het format ook kunnen opfrissen. Dat kost waarschijnlijk nog ongeveer anderhalf jaar, dat moeten we nog definitief bepalen.”

The Voice of Holland was een van de grootste kijkcijferhits van RTL en werd in januari 2022 van de buis gehaald in aanloop naar de onthullende BOOS-uitzending over seksueel grensoverschrijdend gedrag. Ook The Voice Kids en The Voice Senior zijn sindsdien niet meer op tv geweest.

Volgens de RTL-directeur is The Voice “een ijzersterk format”. “We hebben altijd gezegd: daar lag het niet aan. Wij zijn heel erg trots op dit programma, hoewel het verschrikkelijk is wat er gebeurd is.”

Relevante artikelen

Alles van entertainment
  • herfst festival
    • Entertainment

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Entertainment

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe