paul de leeuw
1 oktober 2024 om 16:18
< 1 min lezen

Jaarlijkse sinterklaasspecial Sint & de Leeuw op Omroep MAX

De jaarlijkse sinterklaasspecial van Paul de Leeuw is dit jaar op 5 december op NPO 1 te zien bij Omroep Max. Dat heeft de omroep dinsdag bekendgemaakt in een bericht waarin kijkers worden opgeroepen om verlanglijstjes in te sturen. Eind augustus werd ook de theatershow 60? We zien wel! van De Leeuw al uitgezonden bij Omroep Max.

De special rond de goedheiligman, die sinds 2005 bestaat, werd de afgelopen jaren uitgezonden door BNNVARA. “We vonden het een hele eer dat Sinterklaas al die jaren samen met Paul het heerlijk avondje bij BNNVARA wilde vieren en we hebben het programma met veel plezier gemaakt. Nu geven we het stokje over aan Omroep MAX”, laat BNNVARA weten aan het ANP.

De opzet van het programma lijkt bij Omroep Max niet heel anders te worden dan bij BNNVARA of RTL 4, waar de show tussen 2018 en 2020 drie jaar lang te zien was. De Leeuw en Sinterklaas lijken ook bij Omroep Max in te zetten op het in vervulling laten gaan van wensen.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Rapport adviesbureau: zonder financiële steun haalt Groninger Museum 2027 niet

    5 december 2025 om 14:47
    • Cultuur

    WILDLANDS-serie genomineerd voor Televizier-Ring 2026

    5 december 2025 om 13:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland