Vandaag om 09:31
< 1 min lezen

Vier extra shows aangekondigd voor uitverkochte clubtour Dotan

Door: ANP

Dotan heeft vier extra concerten aangekondigd voor zijn clubtour in het najaar. Met de extra shows in Nijmegen, Maastricht, Groningen en Utrecht wil de singer-songwriter fans die eerder misgrepen de kans geven om alsnog een kaartje te kopen voor de verder uitverkochte tour.

“Ik vind het zo bijzonder om te zien dat mensen al zo lang van tevoren kaartjes kopen voor mijn shows”, aldus Dotan. “Live spelen blijft het meest speciale om te doen, vooral in mijn eigen thuisland. Deze extra shows gaan extra bijzonder worden.”

De tour start op woensdag 30 september 2026 in Nijmegen en eindigt op zaterdag 31 oktober 2026 in Utrecht. Met de toevoeging van de extra concerten bestaat de tour nu uit zestien shows. De tickets voor de extra shows zijn vanaf donderdag te koop.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Into The Great Wide Open maakt eerste namen op line-up bekend

    Vandaag om 13:25
    • Evenementen

    Zandvoort Light Walk viert jubileum met extra startbewijzen

    Vandaag om 13:25

Aankomende evenementen

27 Jan
Caravana 2026
  • Friesland
29 Jan
Whisky aan het Strand
  • Zuid-Holland
29 Jan
Chill out
  • Utrecht