Herstel Marc-Marie Huijbregts na huidkankeroperatie voorspoedig verlopen
28 oktober 2024 om 10:07
< 1 min lezen

Herstel Marc-Marie Huijbregts na huidkankeroperatie voorspoedig verlopen

Marc-Marie Huijbregts is goed hersteld van de operatie die hij onderging om huidkanker. Dat vertelt de komiek in zijn podcast Marc-Marie en Isa vinden iets. Twee weken geleden vertelde Huijbregts in dezelfde podcast dat hij was geopereerd.

“Mijn huidkankerwond is dicht”, zegt de komiek. “Er zaten nog drie hechtingen in, die zijn er nu uitgehaald. En goed nieuws: alles is goed.” Meer toelichting geeft de cabaretier niet.

Verdacht plekje

Huijbregts vertelde eerder dat hij een verdacht plekje bij zijn neus had. Op advies van zijn huisarts werd hij daarom geopereerd, al maakte de arts meteen de kanttekening dat de Brabander zich geen zorgen hoefde te maken. Als hij het plekje zou laten zitten, dan zou het weefsel wel kunnen gaan groeien en mogelijk een gevaar vormen voor zijn oog.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
  • herfst festival
    • Entertainment

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Entertainment

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe