bar laat
4 november 2024 om 12:25
< 1 min lezen

Amerikaanse verkiezingen onderwerp voor Bar Laat dinsdag

De NPO 1-talkshow Bar Laat staat dinsdag geheel in het teken van de Amerikaanse verkiezingen. De uitzending wordt eenmalig gemaakt vanuit de Tolhuistuin in Amsterdam, heeft BNNVARA aangekondigd.

Het programma maakt deel uit van de uitslagenavond en -nacht rond de verkiezingen in de Tolhuistuin. Daar volgen honderden mensen de hele nacht het nieuws rondom de strijd tussen Donald Trump en Kamala Harris.

Tijdens de uitzending, gepresenteerd door Jeroen Pauw en Sophie Hilbrand, geven correspondenten Marieke de Vries en Twan Huys updates vanuit Amerika. Andere gasten zijn onder anderen Arnon Grunberg, Sylvana Simons, Annabel Nanninga, Charles Groenhuijsen en Tijs van den Brink.

Eerder werd al bekend dat de NOS na Bar Laat ook uitgebreid aandacht besteedt aan de presidentsverkiezingen.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
  • herfst festival
    • Entertainment

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Entertainment

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe