Twee chalets verwoest door brand op vakantiepark Peter Gillis
Op vakantiepark Slot Cranendonck in Soerendonk zijn woensdagochtend twee chalets volledig afgebrand. Het vuur verspreidde zich snel en zorgde voor flinke rookwolken boven het terrein.
De brand ontstond rond 05.45 uur. De brandweer rukte uit met een tankautospuit en schakelde kort daarna een tweede wagen in vanwege de omvang van het vuur. Bij aankomst bleek het eerste chalet al verloren en was het vuur overgeslagen naar een tweede. Rond 06.30 uur was de brand onder controle.
Geen gewonden, wel schade
Beide chalets brandden volledig af. Er vielen geen gewonden en volgens politie en brandweer waren de vakantiehuisjes niet bewoond.
Gasflessen veiliggesteld
Tijdens het bluswerk stelde de brandweer enkele gasflessen veilig. Verdachte flessen werden gekoeld in kliko’s met water om gevaar te voorkomen. De politie en brandweer doen onderzoek naar de oorzaak van de brand.
Achtergrond vakantiepark
Slot Cranendonck is eigendom van ondernemer Peter Gillis. Het park is momenteel gesloten omdat de vergunning is ingetrokken. Uit een eerder Bibob‑onderzoek kwam naar voren dat er risico bestond dat de vergunning misbruikt zou worden voor criminele activiteiten.