7 november 2025 om 09:16
< 1 min lezen

Philips Museum kiest voor vertrouwd gezicht, Freek Janssen nieuwe directeur

Door: Nationale Recreatiegids
Bron afbeelding: Philips Museum

Het Philips Museum in Eindhoven heeft een nieuwe directeur aangesteld. Freek Janssen neemt de leiding over van Olga Coolen, die na twaalf jaar vertrekt naar Studium Generale van de TU/e. Dit meldt het Philips Museum

Ervaring met innovatie en design

Janssen is al jaren verbonden aan Philips en was betrokken bij meerdere tentoonstellingen in het museum. Zijn ervaring op het gebied van gezondheidstechnologie en innovatie speelt een belangrijke rol in zijn benoeming.

Verhalen verbinden met de regio

Volgens Philips sluit zijn netwerk in de Brainport-regio goed aan bij de ambities van het museum. Hij wordt gezien als iemand die technologie begrijpelijk kan maken voor een breed publiek.

Museum als brug naar het publiek

Janssen wil het museum verder ontwikkelen als plek waar bezoekers leren over de geschiedenis en toekomst van Philips. Het museum blijft daarmee een verbindende schakel tussen het bedrijf, de stad en de regio.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Nieuw topstuk in Centraal Museum: pleeggezinnen gratis welkom

    Gisteren om 10:11
    • Cultuur

    Onrust tijdens voorstelling Jandino: cabaretier grijpt in na mishandeling

    Gisteren om 09:09

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland