Philips Museum kiest voor vertrouwd gezicht, Freek Janssen nieuwe directeur
Het Philips Museum in Eindhoven heeft een nieuwe directeur aangesteld. Freek Janssen neemt de leiding over van Olga Coolen, die na twaalf jaar vertrekt naar Studium Generale van de TU/e. Dit meldt het Philips Museum
Ervaring met innovatie en design
Janssen is al jaren verbonden aan Philips en was betrokken bij meerdere tentoonstellingen in het museum. Zijn ervaring op het gebied van gezondheidstechnologie en innovatie speelt een belangrijke rol in zijn benoeming.
Verhalen verbinden met de regio
Volgens Philips sluit zijn netwerk in de Brainport-regio goed aan bij de ambities van het museum. Hij wordt gezien als iemand die technologie begrijpelijk kan maken voor een breed publiek.
Museum als brug naar het publiek
Janssen wil het museum verder ontwikkelen als plek waar bezoekers leren over de geschiedenis en toekomst van Philips. Het museum blijft daarmee een verbindende schakel tussen het bedrijf, de stad en de regio.