wegen sneeuw
22 november 2024 om 13:35
< 1 min lezen

ANWB Wegenwacht ook vandaag drukker dan normaal

Ook vrijdag heeft de Wegenwacht van de ANWB het drukker dan normaal. Dat meldt een woordvoerder. Op een normale vrijdag zouden er tussen de 3500 en 3800 meldingen binnenkomen, maar de verwachting is nu dat dat aantal deze vrijdag uitkomt op rond de 4500 meldingen. De meeste problemen gaan om accu's die het niet meer doen door het winterse weer.

Het aantal meldingen is hoger door het winterse weer, en door de nasleep van donderdagavond, zegt de woordvoerder. Toen verliep de hulpverlening aan gestrande weggebruikers vooral in het noorden van het land en rondom Alkmaar moeizaam, omdat medewerkers van de pechhulpservice zelf ook last hadden van de weersomstandigheden en daardoor soms stapvoets konden rijden.

Ook vrijdag is het koud en nat, geeft de woordvoerder aan. De wachttijden zijn volgens haar wel onder controle, maar het duurt wel langer voor de pechhulp er is dan normaal, zegt ze. “We vragen begrip van leden die met pech staan.”

Relevante artikelen

Alles van ondernemen
  • vakantiewoning
    • Ondernemen

    Bloemendaal vreest miljoenenclaim maar grijpt niet in bij bouw 350 chalets op camping Vogelenzang

    Vandaag om 10:15
    • Ondernemen

    Ontwikkelaar vakantieparken failliet met miljoenen schuld

    Gisteren om 11:52

Aankomende evenementen

05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht
05 Feb
Stadswandeling Hengelo toen
  • Overijssel
06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland