28 oktober 2025 om 08:58
< 1 min lezen

Toverland kampt opnieuw met storingen tijdens Halloween Nights

Door: Nationale Recreatiegids / Fleur Zomer
Bron afbeelding: Toverland

Het Halloween-evenement in attractiepark Toverland in Sevenum verloopt dit jaar niet zonder problemen. Meerdere avonden werden attracties stilgelegd door technische storingen. De meest recente onderbrekingen vonden plaats op zaterdag, toen delen van het park door stroomuitval gesloten moesten blijven. Dit meldt de Limburger.

Volgens het park is sprake van een combinatie van factoren, waaronder grote bezoekersaantallen en onvoorspelbare weersomstandigheden. De techniek die nodig is voor verlichting, geluid en speciale effecten blijkt tijdens piekuren extra kwetsbaar. Hierdoor kwamen verschillende spookhuizen en scarezones meerdere keren tot stilstand.

Herhaaldelijke storingen sinds begin oktober

De eerste problemen deden zich voor bij de opening van Halloween Nights op 4 oktober, toen een deel van het terrein tijdelijk moest worden ontruimd. In de weken daarna vielen opnieuw attracties uit, waaronder een walkthrough en een doolhof. Afgelopen weekend bleef één attractie de hele avond dicht, terwijl een andere slechts enkele uren kon draaien.

Compensatie voor bezoekers

Bezoekers die extra hadden betaald voor toegang tot specifieke halloweenattracties ontvingen compensatie in de vorm van tegoedbonnen of een alternatief bezoekmoment. Volgens het park wordt voortdurend gewerkt aan het verbeteren van de technische stabiliteit, zodat de resterende avonden zonder verdere verstoringen kunnen plaatsvinden.

Relevante artikelen

Alles van attracties
    • Attracties

    Chinese Nachtegaal verdwijnt uit Sprookjesbos, nieuwe invulling gepland

    Vandaag om 11:32
    • Attracties

    Emmen viert 90 jaar dierentuin met jubileumshows

    Gisteren om 14:52

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland