7 oktober 2025 om 15:59
< 1 min lezen

Philips Stadion Eindhoven start met zomerconcerten in 2026

Door: ANP
Bron: BuzzE

Na zeventien jaar Guus Meeuwis zijn er volgend jaar zomer opnieuw grote concerten in het Philips Stadion in Eindhoven. Het stadion bundelt daarvoor de krachten met evenementenorganisatie This is Live Group, is dinsdag aangekondigd.

Wie er tussen 5 juni en 4 juli op het podium staan, is nog niet bekend. This is Live Group spreekt over “een zeer diverse programmering met internationale artiesten, nationale helden en verrassende thema’s”. Ook is niet duidelijk om hoeveel shows het gaat.

“We voelen ons enorm vereerd dat we de kans krijgen om een nieuwe legacy neer te zetten in het Philips Stadion”, zegt Joop Sorée van This is Live Group. “Het is ongelooflijk spannend om een podium te creëren waar internationale grootheden, nationale iconen en lokale helden samenkomen, en zo een onvergetelijke zomerervaring te creëren.”

Sjors van den Boogaart, directeur van het Philips Stadion, zegt dat concerten in het stadion gemist werden nadat Meeuwis stopte met zijn langlopende concertserie Groots met een Zachte G. “Er is gewoon een grote behoefte aan een rijk cultureel leven in Eindhoven. Wij zijn blij dat we ook hieraan mede invulling kunnen geven.”

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Eurovision in Concert 2026 gaat wel door ondanks dat Nederland niet meedoet

    Vandaag om 10:26
    • Evenementen

    Festival CityProms in Leeuwarden stopt: krijgen financiën niet rond

    Vandaag om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland