damiano david
10 december 2024 om 09:35
< 1 min lezen

Soloshow voor Damiano David van Måneskin in AFAS Live

Damiano David geeft volgend jaar zijn eerste solo-optreden in een grote zaal in Nederland. De Italiaanse zanger, bekend van de rockband Måneskin, geeft op 15 september een concert in AFAS Live in Amsterdam. De kaartverkoop start op maandag 16 december.

Het optreden van David is onderdeel van zijn wereldwijde tournee over vijf continenten. De zanger geeft in totaal 31 optredens en begint op donderdag 11 september in Warschau in Polen. Vier dagen later doet hij Amsterdam aan. De Italiaan sluit zijn tournee af op dinsdag 16 december in Washington D.C..

“Ik ben ontzettend blij mijn allereerste wereldtournee als soloartiest te kunnen aankondigen”, zegt de 25-jarige David in een verklaring. “Ik kan haast niet wachten om jullie allemaal persoonlijk te zien en mijn nieuwe muziek met jullie te delen. Iedere stad waar we optreden wordt een gezamenlijk feest van muziek, fans en contact.”

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

19 Feb
Stadswandeling Hengelo herrezen
  • Overijssel
26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel
12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland