26 juni 2011 om 13:20
< 1 min lezen

Mars der Beschaving naar Den Haag

ROTTERDAM (ANP) – Deelnemers aan de zogenoemde Mars der Beschaving zijn zondagavond rond acht uur begonnen aan hun protestmars van Rotterdam naar Den Haag, tegen de bezuinigingen op cultuur. 

Volgens de politie lopen zo’n 800 tot 1000 sympathisanten mee. De organisatie houdt het op 2000 mensen.Prominenten uit de kunst en cultuurwereld lopen mee, onder wie Loes Luca. 

Veel mensen dragen spandoeken met leuzen en iemand bespeelt een vleugel op een soort kar.Zondagochtend al werd in Museum Boijmans Van Beuningen in Rotterdam een manifestatie gehouden die aan de protestmars naar het Malieveld in Den Haag voorafging.

Daar spraken prominenten hun ongerustheid uit over de bezuinigingen op cultuur.De organisatie verwacht dat de lopers om drie uur ’s nachts aankomen in Den Haag. Velen van hen zullen maandagmiddag een protestmanifestatie op het Malieveld bijwonen.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    SVR‑vakantiebeurs opnieuw naar Hardenberg: 250 campings presenteren zich

    Vandaag om 10:56
    • Evenementen

    Vier extra shows aangekondigd voor uitverkochte clubtour Dotan

    Vandaag om 09:31

Aankomende evenementen

27 Jan
Caravana 2026
  • Friesland
29 Jan
Whisky aan het Strand
  • Zuid-Holland
29 Jan
Chill out
  • Utrecht