john van den heuvel
17 december 2024 om 15:00
< 1 min lezen

Speciale Videoland aflevering door John van den Heuvel gemaakt over misdaad in Dubai

John van den Heuvel maakt voor Videoland een "speciale aflevering" over de misdaad in Dubai. De 61-jarige misdaadjournalist noemt het in een bericht op Instagram "hoog tijd" voor een special over de Verenigde Arabische Emiraten. De aflevering is "binnenkort" te zien, aldus Van den Heuvel.

“Dubai geldt al vele jaren als een safehaven voor de mondiale misdaadtop. Dat weten ook de volgers van mijn misdaadserie De Jacht op de Mocromaffia”, stelt Van den Heuvel. De misdaadjournalist sprak voor de aflevering met “diverse insiders over Dubai”.

Van den Heuvel noemt Dubai een stad met twee gezichten. “Aan één kant een populaire vakantiebestemming, maar tegelijkertijd toevluchtsoord voor een door justitie gezochte profvoetballer (Quincy Promes), drugsbaronnen, witwassers en fraudeurs.”

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Derde Avatar-film vestigt record in Nederlandse bioscopen

    Vandaag om 13:40
    • Entertainment

    Madame Tussauds herplaatst mogelijk beeld van Marco Borsato

    16 december 2025 om 13:18

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland