claude in paradiso
23 december 2024 om 10:00
< 1 min lezen

Claude over Songfestivalnummer: “Het liedje gaat over moeders in het algemeen”

Claude heeft vrijdag tijdens zijn concert in Paradiso in Amsterdam iets meer prijsgegeven over zijn songfestivalinzending. "Het liedje gaat over moeders in het algemeen, daar heb ik de inspiratie vandaan", onthulde hij. Beelden van dat moment werden online gezet door songfestivaljournalist GJ Kooijman van songfestivalpodcast Ding-a-Dong.

AVROTROS maakte donderdag bekend dat Claude volgend jaar namens Nederland naar het evenement gaat. Tijdens zijn eerste persmoment wilde de zanger nog niet onthullen waar het nummer over gaat. Wel zei hij al dat het liedje tweetalig zal zijn.

Ook stelde Claude dat het nummer zijn beste werk tot nu toe is. “Ik overdrijf niet jongens, ik zou dat niet zo snel zeggen”, zei de zanger tegen het ANP.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Dit zijn de winnaars van de Zapp Awards 2026

    Vandaag om 09:28
    • Entertainment

    OM seponeert smaadzaak Marco Borsato tegen aangeefster

    5 februari 2026 om 13:55

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel