2 november 2011 om 10:14
< 1 min lezen

Baby zwaargewond door vallende speakers in zwembad

TILBURG (Novum) – Een vijf maanden oude baby is zwaargewond geraakt toen in een zwembad in Tilburgenkele speakers van het plafond naar beneden kwamen. Het kind is met een traumahelikopter naar een ziekenhuis gebracht. De moeder van de babyis met een ernstige hoofdwond per ambulance naar een ziekenhuis vervoerd, zegt een politiewoordvoerder.

Het incident vond omstreeks 17.00 uur plaats in zwembad Reeshof. De geluidsboxen zijn volgens de woordvoerder ongeveer tachtig centimeter hoog en waren met een stang aan elkaar verbonden. De boxen vielen met stang en al door nog onbekende oorzaak op de 27-jarige vrouw uit Tilburgen het vijf maanden oude meisje, die zich in het peutergedeelte van hetzwembad bevonden.

Het zwembad is na het voorval ontruimd. Op het moment van het ongevalwaren ongeveer veertig mensen in het zwembad aanwezig. Een vrouw die hulp had verleend aan de slachtoffers werd later naar een ziekenhuis gebracht, omdat ze was gaan hyperventileren. Getuigen krijgen slachtofferhulp aangeboden.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg