30 september 2011 om 13:31
< 1 min lezen

Weer dolfijn geboren in Harderwijk

HARDERWIJK (Novum) – Het Dolfinarium in Harderwijk is woensdagochtend verblijd met de geboorte van een dolfijn. Moeder Liya beviel om 05.15 uur van een gezond jong, onder toeziend oog van haar verzorgers en nachtwakers.

Het was de eerste bevalling van de vrouwtjesdolfijn. Het geslacht wordt volgende week bekendgemaakt, maar via kraamkamer.nl kan iedereen al een naam insturen. Op die site zijn de zoogdieren ook te bewonderen via een webcam.

De jonge dolfijn is voor het Dolfinarium de tweede aanwinst deze maand. De twee moederdolfijnen en hun jongen zwemmen samen in een speciale kraamkamer en zijn zichtbaar voor het publiek.

Het Dolfinarium telt nu 24 dolfijnen en verwacht dit jaar nog twee nakomelingen, van Roxy en Anke. Afgelopen zomer werden in het Dolfinarium ook al drie zeeleeuwen geboren.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Lichtshow Luminiscence in Nederland verlengd met twee maanden

    Vandaag om 12:19
    • Evenementen

    André Hazes te zien tijdens eerste editie Winter Wonderland in Ahoy

    Vandaag om 08:38

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland