21 september 2011 om 15:08
< 1 min lezen

Briefgeheim wint Argentijnse filmprijs

Buenos Aires (Novum) – De Nederlandse jeugdfilm Briefgeheim heeft tijdens het Argentijnse jeugdfilmfestival Nueva Miradade de juryprijs gewonnen. Het is de eerste internationale prijs voor de film van Simone Dusseldorp, laat producent Lemming Film woensdag weten.

Briefgeheim ging vorig jaar in première tijdens en werd door het festival Cinekid bekroond met de juryprijs. Meer dan honderdduizend mensen hebben de film in de Nederlandse bioscoop gezien, waarmee Briefgeheim goud werd. Het Argentijnse filmfestival werd van 1 tot en met 7 september gehouden in Buenos Aires.

De jeugdfilm is gebaseerd op het gelijknamige boek van Jan Terlouw. Het verhaal gaat over de 11-jarige Eva die wegloopt van huis en een geheimzinnige brief vindt.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg