31 augustus 2011 om 15:29
< 1 min lezen

Zonnebloemtheater tournee voor 31.000 fysiek beperkten

AMSTERDAM – In theater de Meervaart in Amsterdam gaat op zaterdag 3 september de Zonnebloem Theater Tournee 2011 in première. De show met als titel ‘Circus Monetti’ is speciaal voor de Zonnebloem geschreven en trekt tot en met juni 2012 langs 84 Nederlandse podia.

Met in de hoofdrollen een cast van televisie- en theatersterren als Mariska van Kolck, Harry Slinger, Heddy Lester, Pauline du Bois en Jacqueline Aronson. Daarnaast vraagt de Zonnebloem aandacht voor het belang van vrijwilligerswerk in het kader van het Europees Jaar van het vrijwilligerswerk.

Eric van der Burg, wethouder Zorg en Welzijn van Amsterdam en Jesse Bos, wethouder Welzijn, Zorg en Jeugd in Stadsdeel Nieuw-West geven het goede voorbeeld en steken tijdens de voorstelling de handen uit de mouwen als vrijwilliger.

Genieten
Naast de gasten en organiserende vrijwilligers, kijken ook de artiesten uit naar de reeks voorstellingen. “Het is een eer om voor de tweede keer voor de Zonnebloem te mogen spelen”, vindt bijvoorbeeld Harry Slinger. “Iedereen in de zaal voelt zich met elkaar verbonden en de gasten genieten zichtbaar van een zeldzaam middagje uit.

Het geeft een goed gevoel om daar deel van uit te maken.” Mariska van Kolck: “Ik kijk er ontzettend naar uit om voor de Zonnebloem te gaan spelen. Naast dat het een leuke voorstelling is, geeft het publiek enorm veel voldoening. Dit is het mooiste wat je als artiest kunt doen.”

Familiecircus
‘Circus Monetti’ gaat over een klein, rondreizend familiecircus, dat na het overlijden van de circusdirecteur van de ene bizarre onthullende verrassing in de andere valt. Alle voorstellingen worden georganiseerd door lokale Zonnebloemvrijwilligers. De show wordt geproduceerd door Esther Bronkhorst Events.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg