24 oktober 2011 om 14:25
< 1 min lezen

Hobby Premium: caravan van het jaar 2012

DEN HAAG – De winnaar van de titel “Caravan van het Jaar 2012” is de Hobby Premium.Deze jaarlijks uitgereikte vakjuryprijs is een initiatief van de ANWB Kampeer & Caravan Kampioen.

De jury was vooral te spreken over de verrassende combinatie van design en betaalbaarheid. De Hobby Premium isdaarmee komend jaar hét visitekaartje van de caravanindustrie.  
 
Nieteerder slaagde een fabrikant er zo goed in om een caravan te creëren, waarmee eenieder gezien wil worden, aldus de jury. Bovendien zet de Premium nieuwe maatstaven, als het om betaalbaarheid en techniek gaat.

De prijs, 18.000 duizend euro, geldt als ‘betaalbaar’, zeker voor een caravan van dit kaliber. De bouwwijze, die Hobby speciaal voor de Premium ontwikkelde, heeft in een gestroomlijnd model geresulteerd. Andere opvallende eigenschappen zijn de energiezuinige verlichting en een zelfstellende reminrichting.
 
Elk jurylid nomineert drie kandidaten. De Hobby Premium vergaart bij deze editie de meeste punten, gevolgd door de Dethleffs Tourist.

© Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg