24 augustus 2011 om 18:05
< 1 min lezen

TEAR-AID repareert schade aan vakantiespullen

NIJKERK – Voor de meeste Nederlanders is de vakantie inmiddels weer afgelopen. Voor de liefhebbers van kamperen kan de vakantie een kater opleveren als bij thuiskomst blijkt dat er schade is aan vakantiespullen.

Het bedrijf Two-M ontwikkelde voor het herstellen van schade aan tenten, grondzeilen, slaapzakken, rubberboten en tal van andere vakantiespullen het reparatieprodukt TEAR-AID. Met TEAR-AID valt eenvoudig de geleden schade te herstellen.

Scheuren en gaten kunnen eenvoudig en vaak al binnen een minuut hersteld worden met TEAR-AID. Het is zeer sterk, water- en luchtdicht, blijvend elastisch, transparant, UV-bestendig en permanent. TEAR-AID hecht op alles wat kan scheuren of lek kan gaan, waaronder bijvoorbeeld polyester, aluminium en RVS.

Met TEAR-AID is het bestrijden van de vakantiekater dus snel en eenvoudig, waardoor het nagenieten van de vakantie niet verstoord wordt door de geleden schade.

Bezoek de website van TEAR-AID voor meer informatie.

© Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg