29 juni 2011 om 18:00
< 1 min lezen

“Bedrijfsleven gelooft in olympisch plan”

ROTTERDAM (ANP) – Het bedrijfsleven heeft de intentie te investeren in accommodaties en infrastructuur die nodig zijn als Nederland de organisatie van de Olympische Spelen van 2028 krijgt toegewezen. Dat blijkt uit het onderzoek PPS: Publieke Private Spelen, dat woensdag in Rotterdam werd gepresenteerd tijdens een bijeenkomst in het kader van het Olympisch Plan 2028.

De meeste ondervraagde partijen – onder andere vervoerders, pensioenfondsen en gemeenten – verwachten daarbij wel een voortrekkersrol van de overheid. De bijdragen vallen uiteen in het leveren van kennis en expertise en het daadwerkelijk investeren. Met name projectontwikkelaars en woningcorporaties zijn bereid tot dat laatste.

Het onderzoek is uitgevoerd door Deloitte Real Estate Advisory en Nirov onder 50 private en maatschappelijke organisaties.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Into The Great Wide Open maakt eerste namen op line-up bekend

    Vandaag om 13:25
    • Evenementen

    Zandvoort Light Walk viert jubileum met extra startbewijzen

    Vandaag om 13:25

Aankomende evenementen

27 Jan
Caravana 2026
  • Friesland
29 Jan
Whisky aan het Strand
  • Zuid-Holland
29 Jan
Chill out
  • Utrecht