1 juli 2015 om 16:45
< 1 min lezen

‘Pas op voor afdrijven van luchtbedjes’

(Novum) - IJMUIDEN - Reddingsbrigade Nederland waarschuwt strandgangers woensdag voor het afdrijven van luchtbedden. De komende dagen staat er een aflandige wind aan zee.

Volgens de reddingsbrigade is het belangrijk om kinderen altijd in de gaten te houden, zowel in het water als op het strand. ,,De aflandige wind is een extra risico. Niet alleen luchtbedden, maar ook andere drijvende objecten zoals opblaasbootjes kunnen dan de zee op geblazen worden.”

Veel reddingsbrigadeposten zijn al open door de tropische weersvoorspellingen de komende dagen. Normaal openen de posten pas met de zomervakantie. Doordeweeks zijn nog niet overal de posten bemand.

,,Voor meer informatie adviseren we mensen op de informatieborden te kijken van de reddingsbrigade op de lokale stranden”, laat een woordvoerder weten.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • figure of justice
    • Accommodaties

    Rechtszaak over mini‑camping in Schalkhaar opnieuw van start

    Vandaag om 12:42
  • brand
    • Accommodaties

    Dodelijke brand op vakantiepark in Woerdense Verlaat

    Vandaag om 09:08

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland