blokker winkel
2 juni 2025 om 16:18
< 1 min lezen

Blokker opent komende maanden minstens 37 nieuwe winkels

Blokker bereidt zich voor om de komende tijd minstens 37 nieuwe winkels te openen. De ondernemers achter de in december doorgestarte failliete winkelketen heeft vacatures voor 37 vestigingen uitgezet. De meeste daarvan komen in Zuid-Holland (negen), Noord-Brabant (zeven) en Noord-Holland (vijf).

Blokker had op het moment van het faillissement eind vorig jaar bijna vierhonderd vestigingen, die op 31 december na een uitverkoop dichtgingen. Ongeveer 45 franchisefilialen waren niet betrokken bij het faillissement en bleven open.

Blokker is volgens vakmedium RetailTrends, dat als eerste schreef over de opengestelde vacatures, van plan de winkels deze zomer te openen. Vorige maand publiceerde de keten op sociale media al een afbeelding met daarop de tekst “er bloeit wat moois”. Blokker maakt weer gebruik van een oud logo.

Roland Palmer, een neef van Jaap en Ab Blokker, is volgens mediaberichtgeving betrokken bij de doorstart. Hij houdt zich stil.

Relevante artikelen

Alles van ondernemen
    • Ondernemen

    Schulden in recreatiebedrijven vaak problematisch

    Vandaag om 15:50
    • Ondernemen

    Nieuw project stimuleert natuurinclusief ondernemen in Zeeuwse vrijetijdssector

    Gisteren om 10:46

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland