Twee bekende namen toegevoegd aan cabaretmarathon in Theater Carré
21 januari 2025 om 13:03
< 1 min lezen

Twee bekende namen toegevoegd aan cabaretmarathon in Theater Carré

Koninklijk Theater Carré in Amsterdam organiseert op zondag 25 mei een cabaretmarathon. Ruim twintig cabaretiers spelen 750 minuten aaneengesloten in het theater. Aanleiding hiervoor is het 750-jarig bestaan van Amsterdam.

Onder anderen Theo Maassen, Peter Pannekoek, Yentl en de Boer, Viggo Waas, Rayen Panday, Henry van Loon, Valentina Tóth, Brigitte Kaandorp en Claudia de Breij doen mee aan de cabaretmarathon.

Bert Visscher als gastheer

Bert Visscher vervult de rol van gastheer. “750 Minuten Cabaret in Carré laat met ruim twintig cabarettalenten en tevens vrienden de magie van dit bijzondere theater zien”, aldus Visscher in een persverklaring. “Toen ik ooit voor het eerst in Carré stond, lag er al een gastenboek van hele grote jongens en nog steeds is het een feest om er te mogen staan. Ik kijk er dan ook naar uit om dit spektakel weer te mogen presenteren.”

De marathondag in Carré duurt van 10.30 tot 23.00 uur. Kaarten voor het evenement zijn nog te koop.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

17 Feb
Filmavond met Hengelose Revue, het Stadsjournaal 2008-2022 en een modelmaker bij Dikkers
  • Overijssel
18 Feb
Apex Acoustic
  • Groningen
19 Feb
Stadswandeling Hengelo herrezen
  • Overijssel
26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel