VI-mannen laten voor zwangere Merel Ek massagestoel in de studio plaatsen
22 januari 2025 om 09:04
< 1 min lezen

VI-mannen laten voor zwangere Merel Ek massagestoel in de studio plaatsen

Merel Ek kan vanaf dinsdag wekelijks plaatsnemen op een "speciale stoel" tijdens uitzendingen van Vandaag Inside. Vaste tafelgast René van der Gijp testte de massagetoestel voor de 30-jarige Ek, van wie vorige week bekend werd dat ze in blijde verwachting is van een jongetje.

Over hoe het daarmee gaat, vertelt de verslaggeefster dat ze “echt niet mag klagen”. “Een beetje misselijk in het begin, maar niet gekotst of wat dan ook. Dus dat is helemaal prima”. Over een naam is zij met haar vriend nog in dubio, grapt Ek. “We twijfelen eigenlijk nog tussen René en Johan”.

De Oranjewinter

De onthulling deed Ek, die in oktober de Televizier-Ring Talent won, vorige week in het SBS-programma De Oranjewinter. Bij VI liet ze dinsdagavond weten op “bijna 20 weken” te zitten.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    OM seponeert smaadzaak Marco Borsato tegen aangeefster

    5 februari 2026 om 13:55
    • Entertainment

    Dit is de winnaar van het achtste seizoen van Maestro

    2 februari 2026 om 08:57

Aankomende evenementen

10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland
11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel