jeroen woe
4 juni 2025 om 10:21
< 1 min lezen

Jeroen Woe voegt zich toe aan presentatieteam Pinkpop

De tv-registratie van Pinkpop wordt dit jaar gepresenteerd door Eva Cleven, Vera Siemons en Jeroen Woe. De laatste is er voor het eerst bij, heeft de NTR dinsdag bekendgemaakt. Woe is vooral bekend van het succesvolle programma Even Tot Hier, dat hij maakt met Niels van der Laan.

Het trio maakt op 14 juni, een week voorafgaand aan Pinkpop, een voorbeschouwing op NPO 3. Tijdens het festival, op 21 en 22 juni, presenteren ze ’s avonds vanaf het festivalterrein in Landgraaf een programma met de beste optredens, sfeerverslagen en interviews. Een week na Pinkpop volgt nog een samenvatting.

De registratie van Pinkpop is een samenwerking van NTR, VPRO en BNNVARA. Op het festival staan dit jaar artiesten als Justin Timberlake, Olivia Rodrigo, Muse, The Last Dinner Party, Tate McRae, Biffy Clyro en Faithless.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Eurovision in Concert 2026 gaat wel door ondanks dat Nederland niet meedoet

    Gisteren om 10:26
    • Evenementen

    Festival CityProms in Leeuwarden stopt: krijgen financiën niet rond

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland