rene en natasja froger
16 juni 2025 om 10:25
< 1 min lezen

René Froger viert 60e verjaardag met ‘allerleukste’ vrouw

René Froger viert zaterdag de 60e verjaardag van zijn "allerleukste" vrouw, Natasja Froger. "Hoe mooi is het leven met jou... En je weet het elke dag weer mooier te maken", schrijft de 64-jarige artiest bij een reeks foto's waarop Natasja staat.

“Jij brengt de betekenis ‘houden van’ steeds weer naar een next level”, vervolgt René. “Ik ben een gelukkig mens en heb ik met jou meerdere malen dubbel zes gegooid. Jij weet het mooiste en beste in mensen naar boven te halen.”

René schrijft “heel erg gelukkig” te zijn met Natasja. “We moeten wel 200 jaar oud worden om alle mooie dromen werkelijkheid te maken. Ik wens je de allermooiste dag! Liefde voor altijd.”

Het stel heeft samen twee kinderen, Maxim en Didier. Uit een eerdere relatie heeft de zanger nog twee kinderen, Natascha en Danny.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Lancering van programma Yvonne Coldeweijer opnieuw uitgesteld

    5 december 2025 om 08:44
    • Entertainment

    Rechtbank spreekt Marco Borsato vrij in zedenzaak

    4 december 2025 om 11:49

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland