Vakantiepark Sallandshoeve in Nieuw Heeten getroffen door stroomstoring
24 januari 2025 om 14:04
< 1 min lezen

Vakantiepark Sallandshoeve in Nieuw Heeten getroffen door stroomstoring

Een groot deel van Salland heeft geen stroom en ook vakantiepark Sallandshoeve heeft geen elektriciteit. Zonder stroom is er ook geen internet, waardoor het park telefonisch en online niet bereikbaar is. Dit meldt Salland1.

Ook gasten met een vaste standplaats ervaren problemen door de stroomstoring. Een receptioniste van een park in Voorthuizen van dezelfde eigenaren zegt veel telefoontjes hierover binnen te krijgen. Vaste gasten die Nieuw Heeten proberen te bereiken, worden namelijk doorgestuurd naar Voorthuizen. “We kunnen dan niks anders zeggen dan dat eraan gewerkt wordt en dat de gasten moeten afwachten.” Gelukkig heeft ze nog geen boze gasten gesproken.

De stroomstoring is al sinds 10.15 uur vanmorgen gaande. Netwerkbeheerder Enexis dacht het probleem rond 12.15 uur te hebben opgelost, maar dit wordt waarschijnlijk 14.15 uur.

Afbeelding: Enexis Group

Relevante artikelen

Alles van accommodaties
  • herfst festival
    • Accommodaties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Accommodaties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

17 Feb
Filmavond met Hengelose Revue, het Stadsjournaal 2008-2022 en een modelmaker bij Dikkers
  • Overijssel
18 Feb
Apex Acoustic
  • Groningen
19 Feb
Stadswandeling Hengelo herrezen
  • Overijssel
26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel