andre rieu
30 juni 2025 om 17:15
< 1 min lezen

Ook in 2026 reeks concerten André Rieu op Vrijthof

André Rieu geeft ook in 2026 weer een reeks concerten op het Vrijthof in Maastricht. De violist kondigde maandag aan dat hij volgend jaar van 2 tot en met 5 juli in het historische centrum van de Limburgse hoofdstad staat. De kaartverkoop begint woensdag.

“Het Vrijthof is voor mij een heel bijzondere plek. Hier ben ik opgegroeid, hier ligt mijn hart,” aldus Rieu. “Deze concerten zijn elk jaar weer een groot feest – voor Maastricht, voor mijn orkest en voor fans uit de hele wereld. Ik kan niet wachten tot de zomer van 2026 om samen met jullie weer onvergetelijke avonden vol muziek en gezelligheid te beleven!”

De in Maastricht geboren en getogen Rieu (75) staat al meer dan twintig jaar met zijn Johann Strauss Orkest op het Vrijthof. De wereldberoemde musicus speelt er een mix van walsen, filmmuziek, opera- en musicalhits. Komende donderdag start de reeks van dit jaar.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Eurovision in Concert 2026 gaat wel door ondanks dat Nederland niet meedoet

    Gisteren om 10:26
    • Evenementen

    Festival CityProms in Leeuwarden stopt: krijgen financiën niet rond

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland