emma heesters tijdens vval
7 juli 2025 om 10:51
< 1 min lezen

‘Extreme moeheid’ voor Emma Heesters na diagnose baarmoederhalskanker

Emma Heesters is blij dat ze weer twee keer per week op het podium kan staan, maar moet daar doordeweeks "heel veel voor laten". Dat schrijft de 29-jarige zangeres, die vorig jaar de diagnose baarmoederhalskanker kreeg, in een bericht op Instagram.

“De extreme moeheid die jullie misschien niet op het podium zien, heb ik namelijk wel. En dat is soms mega confronterend”, aldus Heesters. De zangeres kreeg in februari haar laatste behandeling tegen kanker.

Om weer “fit” te worden, besloot Heesters veel te trainen. Zo heeft ze na haar behandelingen eerst twee maanden drie keer per week “onco fysio” gevolgd. “Hierdoor kreeg ik weer vertrouwen in mijn lichaam. Waar ik eerst dacht dat ik op 0 zou moeten beginnen, werd eigenlijk -10.”

De zangeres merkte dat ze haar kracht van voordat zij ziek werd was verloren. Hoewel het inmiddels beter met haar gaat, zegt ze ook: “Ik ben nog niet waar ik wil zijn maar wel heel trots dat dit nu al kan. En soms is het gewoon te veel en moet ik weer een middagdutje inlassen.”

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Lancering van programma Yvonne Coldeweijer opnieuw uitgesteld

    5 december 2025 om 08:44
    • Entertainment

    Rechtbank spreekt Marco Borsato vrij in zedenzaak

    4 december 2025 om 11:49

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland