Zomerweer keert weer terug met mogelijk 30 graden aan het einde van de week
De nieuwe week gaat fris en wisselvallig van start. Buien trekken vanaf de Noordzee over Nederland. Plaatselijk kunnen deze buien overlast geven, met onweer en veel regen in korte tijd. Code geel gold vanmorgen voor Friesland en Flevoland vanwege de kans op wateroverlast. Er kan lokaal meer dan 50 millimeter regen vallen in 24 uur. Dat meldt Hart van Nederland.
De temperatuur blijft maandag 7 juli, vanwege een stevige noordwestenwind, steken op 17 tot 20 graden. De buien trekken in de loop van de dag weg richting het zuidoosten. Vanuit het westen komen er opklaringen en laat de zon zich nog even zien.
Regenbuien
Dinsdag 9 juli blijft het ook niet droog. Vooral in de ochtend vallen er buien, maar er is ook ruimte voor de zon. Het wordt ongeveer 19 graden.
Stabieler weer vanaf woensdag
Vanaf woensdag 10 juli wordt het wat stabieler. Het wordt droog en de temperaturen lopen op. Aan het einde van de week en in het weekend is het op veel plaatsen in Nederland weer zomers warm met 25 graden. In het zuiden worden er zelfs temperaturen van 30 graden verwacht.
Warme Nijmeegse 4Daagse
De Nijmeegse 4Daagse gaat volgende week weer van start. Tijdens het wandelevenement is er een grote kans dat het flink warm kan worden.