danny ghosen
5 augustus 2025 om 10:21
< 1 min lezen

Programmamaker Danny Ghosen keert terug bij PowNed

Programmamaker Danny Ghosen keert terug bij PowNed. De journalist, die de afgelopen jaren voor NTR werkte, maakt per 1 september weer programma's voor de omroep.

“PowNed geeft mij veel vertrouwen en biedt alle mogelijkheden om mooie programma’s te maken. Ik ben blij dat ik bij de publieke omroep mijn werk kan blijven doen”, zegt de 47-jarige Ghosen in een persverklaring. PowNed-omroepbaas Dominique Weesie is eveneens blij met zijn terugkeer. “Danny is een journalist met lef. Hij gaat door waar anderen afhaken en legt verhalen bloot die ertoe doen. Precies daarom hoort hij bij PowNed.”

Ghosen is onder meer bekend van zijn programma Danny te plekke, waarin hij Syrië bezocht na de val van het regime van Assad. Het programma was een van de genomineerden voor de Zilveren Nipkowschijf.

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Rapport adviesbureau: zonder financiële steun haalt Groninger Museum 2027 niet

    Gisteren om 14:47
    • Cultuur

    WILDLANDS-serie genomineerd voor Televizier-Ring 2026

    Gisteren om 13:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland