Bloemenveiling heeft het druk vanwege naderende Valentijnsdag
10 februari 2025 om 17:00
< 1 min lezen

Bloemenveiling heeft het druk vanwege naderende Valentijnsdag

Op de bloemenveilig is het een drukte van jewelste vanwege Valentijnsdag. Hoewel sommigen het maar een commercieel feest vinden, zijn er toch ook veel mensen die het leuk vinden om iemand te verrassen. De bloemenveiling in Aalsmeer heeft daarom veel meer rozen dan normaal ingeslagen. Dat meldt Hart van Nederland.

Veilingmeester Erik Wassenaar van Royal FloraHolland vindt het spannende dagen. “Veel mensen willen toch iemand verrassen met een bloemetje op Valentijnsdag. We verkopen zo’n 150 miljoen rozen tijdens deze dagen.”

Bestverkochte bloem van 2024

Royal FloraHolland laat weten dat in 2024 de roos de bestverkochte bloem was van het bedrijf. Tulpen scoorden ook hoog, volgens het bedrijf is dat heel normaal in deze tijd van het jaar. 

Relevante artikelen

Alles van ondernemen
    • Cultuur

    Rapport adviesbureau: zonder financiële steun haalt Groninger Museum 2027 niet

    Gisteren om 14:47
    • Cultuur

    WILDLANDS-serie genomineerd voor Televizier-Ring 2026

    Gisteren om 13:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland