rachel hazes
21 februari 2025 om 12:56
< 1 min lezen

Rachel Hazes dit jaar niet aanwezig bij Holland Zingt Hazes

Rachel Hazes is dit jaar niet aanwezig bij de concertreeks Holland Zingt Hazes. MediaLane heeft "in goed overleg" met Hazes, mede-eigenaar van het evenement, besloten dat ze thuisblijft, liet de producent vrijdag weten.

“De concerten zijn jaarlijks het grootste eerbetoon aan André Hazes, en dat staat voorop. Wij gaan vier geweldige concerten neerzetten voor onze bezoekers!”, staat in een korte verklaring van MediaLane. De producent noemt geen precieze reden.

Hazes is de laatste maanden vooral in het nieuws vanwege haar conflict met haar kinderen André en Roxeanne. Afgelopen december dagvaardde ze André. Ze eist dat hij niet meer optreedt als André Hazes, de naam van zijn vader, maar als André Hazes junior.

André neemt dit jaar deel aan Holland Zingt Hazes. Hij liet eerder weten niet zomaar te willen stoppen, omdat hij niemand pijn wilde doen. Ook heeft hij een warme band met Iris van den Ende, die ook betrokken is bij Holland Zingt Hazes.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Entertainment

    Lancering van programma Yvonne Coldeweijer opnieuw uitgesteld

    5 december 2025 om 08:44
    • Entertainment

    Rechtbank spreekt Marco Borsato vrij in zedenzaak

    4 december 2025 om 11:49

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland