Acteur Kees Prins ook in het vervolg van miniserie BuZa te zien
9 augustus 2022 om 12:28
< 1 min lezen

Acteur Kees Prins ook in het vervolg van miniserie BuZa te zien

Frank Ketelaar werkt aan een vervolg op de BNNVARA-miniserie BuZa. De schrijver en regisseur zegt in het AD dat hij het verzoek heeft gekregen om acht nieuwe afleveringen te maken.

“Ik wilde tien delen van de serie BuZa schrijven, maar kreeg er slechts vier. Nu is er tóch het verzoek acht nieuwe te maken”, aldus Ketelaar in een artikel over het einde van series. “Ik was net helemaal klaar! Het kost me veel hoofdbrekers, maar ik kom er na enige tijd altijd wel uit.”

Kees Prins 

BuZa werd vorige winter uitgezonden op NPO 1 en vertelt het verhaal van een minister van Buitenlandse Zaken, gespeeld door Kees Prins. Hij wordt benoemd als zijn voorganger onverwachts overlijdt. Maar wanneer er allerlei politieke lijken uit de kast vallen en de ene crisis na de andere zich aandient, heeft hij grote moeite het vertrouwen van zijn staf te winnen.

Britse remake 

De serie was een succes en kreeg lovende kritieken. Ook werd er gesproken over een mogelijke Britse remake.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg