Extra jubileumseizoen voor De Slimste Mens
20 juni 2022 om 10:40
< 1 min lezen

Extra jubileumseizoen voor De Slimste Mens

Ter ere van het twintigste seizoen van De Slimste Mens zendt KRO-NCRV niet één, maar twee reeksen uit van de populaire kennisquiz. Naast de reguliere afleveringen komt er ook een speciale onlineserie, waarin zestien oud-finalisten tegen elkaar strijden.

In een trailer voor de onlineserie zijn onder anderen Francis van Broekhuizen, Jeroen Kijk in de Vegte, Klaas Dijkhoff en Marieke van de Zilver te zien in de deelnemersstoelen. Anders dan in de gewone reeks spelen in De Slimste Mens: All Stars vier kandidaten per aflevering tegen elkaar, in plaats van drie. De winnaar van elke aflevering krijgt een plekje in de finale, op vrijdag 19 augustus. De eerste aflevering van de vijfdelige reeks verschijnt vanaf 22 juli op NPO Start.

De Slimste Mens is al jaren een kijkcijferhit. Het vorige seizoen werd gewonnen door acteur Jacob Derwig. Die reeks was ook bijzonder omdat zanger Jan Rot voor de tweede keer deelnam. Hij deed in 2012 al mee, maar verloor toen de finale. Rot was terminaal ziek en een van zijn laatste wensen was om nogmaals mee te doen aan het programma. Deze wens werd door KRO-NCRV ingewilligd.

De reguliere reeks begint op 11 juli. Beide edities worden zoals vanouds gepresenteerd door Philip Freriks, bijgestaan door jurylid Maarten van Rossem.

Door: ANP 

Relevante artikelen

Alles van cultuur
    • Cultuur

    Pontjesdagen keren in mei terug langs de Maas

    Vandaag om 08:37
    • Cultuur

    Zanger Heideroosjes vond 2025 ‘vernederend’ na nieuws over bezit kinderporno van bassist band

    Gisteren om 16:23

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland