11 maart 2022 om 16:22
< 1 min lezen

Rotterdams dronevliegers nemen lichtshow op tegen de oorlog in Oekraïne

In het geheim is deze nacht een droneshow opgenomen bij De Hef in Rotterdam. De kunstenaars hebben de show opgenomen en deze is te bekijken via deze link. Dit meldt Rijnmond. 

In de video is te zien wat er tegenwoordig allemaal mogelijk is met behulp van op afstand bestuurde vliegtuigjes, ook wel drones genoemd. De Drones maken gebruik van lichtjes en beweging, om zo symbolen uit te beelden. De video laat een duif zien die poept op een tank. Deze tank spat vervolgens uit elkaar.

Uiten van emoties 

De initiatiefnemers hopen aanschouwers een hart onder de riem te steken met dit lichtkunstwerk. Rotterdam is één van de belangrijkste creatieve centra in Nederland. Met deze fusie tussen technologie en performance-art probeerde het creatieve bureau Mothership een eigenzinnige bijdrage te leveren aan de crisissituatie in Oost-Europa. Het kunstwerk is volgens hen een manier om om te gaan met het leed dat internationaal wordt gevoeld. 

Door: Nationale Recreatiegids  

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg