11 februari 2022 om 09:46
< 1 min lezen

Hollandse kerklokken geven ode aan Hazes

De kerkklokken in verschillende steden zullen de komende maanden nummers van André Hazes laten horen. Het initiatief hangt samen met de tournee van de musical Hij Gelooft In Mij, over het leven van Hazes. In de steden waar de voorstelling te zien zal zijn, worden de liedjes van Hazes door de kerkklokken ten gehore gebracht.

De afgelopen week klonken Een beetje verliefd en Het laatste rondje al vanaf De Dom in Utrecht, het stadhuis in Maastricht, het Raadhuis in Apeldoorn en de Westertoren in Amsterdam. Binnenkort volgen steden als Eindhoven, Breda, Deventer en Gouda, aldus producent Stage Entertainment.

Stilgelegd door corona 

De voorstelling kon recent een aantal keer niet worden gespeeld omdat meerdere hoofdrolspelers corona hadden. Maar de show is woensdag weer hervat. Martijn Fischer en Roosmarijn Luyten spelen de hoofdrollen van de overleden zanger en zijn vrouw Rachel. Het is nog niet bekend wanneer de première kan worden ingehaald; deze moest afgelopen weekend ook worden afgelast.

Hij Gelooft In Mij gaat over het leven van volkszanger André Hazes senior, de verhouding van Hazes met Rachel en zijn liefde voor de stad Amsterdam. Naast Fischer en Luyten zijn onder anderen ook Annick Boer, Rutger de Bekker en Dick Cohen te zien.

Door: ANP  

Relevante artikelen

Alles van cultuur
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg